Kontaktpersoner

Styrelsen
Sköter föreningens politiska verksamhet och fattar en del viktiga beslut löpande under året. Kontakta oss med medlemsfrågor, pengar, politikfrågor, projekt och för stöd till lokalföreningar.

torkel@socialistiskalakare.se (Malmö)
elisabet@socialistiskalakare.se (Stockholm)
darius@socialistiskalakare.se (Visby)
sten@socialistiskalakare.se (Malmö)
olof@socialistiskalakare.se (Malmö)

Allmänna frågor till styrelsen skickas på info@socialistiskalakare.se

Tidningen Samhällskroppen 
Axel Repka (Malmö)
Jonathan Pontén (Malmö)
Olof Lundström (Malmö)

Höstlägeransvarig:

Torkel Rönnblad (Malmö) torkel@socialistiskalakare.se

Internationella frågor
Lovisa Kasström (Stockholm)
Darius Barimani (Stockholm)

Lokala kontaktpersoner
Uppsala
agnes@socialistiskalakare.se
Stockholm elisabet@socialistiskalakare.se
Linköping erik.torner@socialistiskalakare.se
Göteborg simon@socialistiskalakare.se
Malmö/Lund sten@socialistiskalakare.se

Valberedning (valberedningen@socialistiskalakare.se)

Marja Forssberg (Göteborg)

Björn Due (Umeå)

Valdemar Zetterberg (Malmö)
Revision 
Simon Larsson (Göteborg)
Gusten Nyberg (Linköping)

Internet, mail och sociala medier:
mailadmin@socialistiskalakare.se
Theo (Stockholm)  theo@socialistiskalakare.se
Mikael (Uppsala) mikael@socialistiskalakare.se
Hemsidans uppbyggnad och funktioner, facebook, allmänna frågor om IT av typen “Hur funkar det?”
Simon (Göteborg)  simon@socialistiskalakare.se

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *

En annan vård är möjlig